MAZEL M. H. MAZURKIEWICZ SP. J.

Toruń

Opinie o MAZEL M. H. MAZURKIEWICZ SP. J.

zyta

pieniędze z wynagrodzenia na pewno nie są w tym przedsiębiorstwie złe, w końcu ta energetyka działa już chyba ze trzydzieści lat, a to już o czymś świadczy. poza tym, fachowiec tutaj poczuje się zawodowo stabilnie

pawlo

Kasa tam jest tragiczna!!!

drobinek

zgadzam sie w 100% -to jest zalosne:( myslalem, ze mam stabilizacje a tu sie okazuje ze nie. bcinaja i tylko obcinaja koszty

past

Nie polecam tej firmy! szkoda tylko czasu na nia w swoim zyciu! i przede wszystkim zarobki zalosne!! kiedys jeszcze sie tam dalo dobrze zarobic a teraz poobcinali na swoich pracownikach wszystko co sie dalo! i jest z roku na rok gorzej.... Nie polecam!

Zostaw opinię o MAZEL M. H. MAZURKIEWICZ SP. J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAZEL M. H. MAZURKIEWICZ SP. J.