Gabinet Kosmetyki Laserowej Derma-Laser Studio Szymanek Magdalena

Adres: ul. Piłsudskiego 52 b m. 2, Pulawy

Gabinet Kosmetyki Laserowej Derma-Laser Studio Szymanek Magdalena

Opinie o Gabinet Kosmetyki Laserowej Derma-Laser Studio Szymanek Magdalena

Kate

Żenada. Za samo wejście w drzwi i udzielenie informacji zazadano ode mnie 120 zł. To samo pisze na stronie internetowej. Sam cennik zabiegów porównywany z Warszawą. Nie polecam.

małą

Tam nie można się dodzwonić, czy tam w ogóle ktoś pracuje?

Zostaw opinię o Gabinet Kosmetyki Laserowej Derma-Laser Studio Szymanek Magdalena - Pulawy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Kosmetyki Laserowej Derma-Laser Studio Szymanek Magdalena