Opinie o City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C. w Katowice

Veryyy Nowy wpis

Witam, obserwuję różne media społecznościiowe pani kocpik. Porażka. Tylko i wyłącznie marketing swojej osoby, a raczej hausfrau , która nic nie robi bo żyje dzięki mężowi. On zarabia, a ona się lansuje na insta i fejsach. Chciałabym zaznaczyć, że jest mało atrakcyjna z twarzy. Cera tłusta. Usta cieńkie. Paznokcie ... szkoda pisać. Pani Kopcik ... dej pani spokój. Zadbaj pani o siebie. Sarnowską księżniczką nie będziesz. Jedyne co możesz, to działać w szkole. ale tam to same grube berty. Więc wymyśl jakiś sposób na swoje życie zawodowe. Narazie żyjesz z męża. Dziwię się mu. Chyba ślepy. Co będzie jutro na insta ? Joga czy kawa z rana ? a może jakiś nowy projekt z nuspa, kupa. Żal patrzeć. Dziękuję za uwagę .

admin

Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
City Spa M. Śmietana J. Skorek-Kopcik S.C.