Upiększalnia Studio Stylu i Urody

Opinie o Upiększalnia Studio Stylu i Urody

Marta

Bardzo mile wspominam pracę w Upiększalni, choć była krótka. Dobry kontakt z pracodawcą, o wszystkim można było porozmawiać, jeśli tylko wykazało się odrobinę chęci. Pensja zawsze na czas, warunki takie, jak ustaliłyśmy na rozmowie. Podstawą dobrych relacji jest uczciwość z obu stron. Gdyby nie życiowe zmiany zapewne pracowałabym w Upiększalni nadal.

Zostaw opinię o Upiększalnia Studio Stylu i Urody - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Upiększalnia Studio Stylu i Urody