Om Heiriakhandi Centre Centrum Yogi Maria Jolanta Miszczak

Olsztyn

Opinie o Om Heiriakhandi Centre Centrum Yogi Maria Jolanta Miszczak

Elvis

Bo to szalona kobieta jest ...

Lalita

Po zabiegach kosmetycznych w tym dziwnym miejscu, długo nie mogłam wyleczyć ropni na skórze. Kosmetyczka była po prostu niedomyta, przebrana jak cudak w pseudo hinduskie ciuchy, obwieszona biżuterią. Katowała moje uszy i umysł jakąś dręczącą mantrą.Namawiała do eksperymentów "duchowych" i cielesnych (!)Odradzam i przestrzegam !

Zostaw opinię o Om Heiriakhandi Centre Centrum Yogi Maria Jolanta Miszczak - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Om Heiriakhandi Centre Centrum Yogi Maria Jolanta Miszczak