Nowy Styl Salon Fryzur i Urody Beata Sowińska

Złotoryja

Opinie o Nowy Styl Salon Fryzur i Urody Beata Sowińska

klientka

Salon jest przepiekny ! Ale brakuje w nim Pani (usunięte przez administratora)ktora zawsze potrafiła zrobic wloski rewelacyjnie zawsze szybko,estetycznie przede wszystkim dopasowywala fryzury do twarzy i czy klient da rade pozniej sobie z ta fryzurka:) (usunięte przez administratora) wracaj

Renatka
@klientka 12.03.2014, 12:50

Racja Pani (usunięte przez administratora) byla naprawde dobra fryzjerka godna zaufania ! Nie ma takiej drugiej dobrej ! Szefowa miala szczescie !

asia

Pani Beatka jest bardzo sympatyczna i wyrozumialą szefowa mozna zawsze sie dogadac ... niestety musialam zrezygnować z przyczyn przeprowadzki..kazdemu zycze takiej szefowej :))asia

Zostaw opinię o Nowy Styl Salon Fryzur i Urody Beata Sowińska - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowy Styl Salon Fryzur i Urody Beata Sowińska