Image Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Kosicki Robert

Zielona góra

Opinie o Image Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Kosicki Robert

Znajomy

Chcesz odwiedzic najgorszy salon w miescie ? jezeli nie pozostaje Ci nic innego jak sciecie wlosow na łyso, zobacz jak taką prostą robotę potrafią spartolic. Odradzam kazdemu, omijajcie salon sżerokim łukiem... Co do szefostwa.... Slowo dramat jest za slabe to po prostu porazka, nigdy wiecej takiego miejsca i takich pracodawcow

magda

nie polecam, w stosunku do oferty cena wysoka a jakość kiepska, szef trochę ostry i cierpki jak cytryna , na pewno tam nie wrócę .

Zostaw opinię o Image Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Kosicki Robert - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Image Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie Kosicki Robert