Elite Studio Gabinet Kosmetyczny

Szczecin

Opinie o Elite Studio Gabinet Kosmetyczny

klientka

Pani Ania ( niska mloda dziewczyna) robila mi w tym salonie paznokcie, udawała doświadczoną i jej uwierzyłam. Do dzisiaj mam problem z grzybicą, bo okazało sie ze paznokcie byly źle zrobione, przedostalo sie powietrze i wilgoć przez co wdal sie wirus. Nie polecam tej kosmetyczki !!!!!

klient

Właścicielka niemiła, ciągle jej coś nie pasuje, co odbija się na atmosferze w salonie, do tego fryzjerki jedne z gorszych jakie w życiu widziałam. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecam!

Klientka

Polecam w 100 % gabinet kosmetyczny i spa! No I fryzjerka pierwsza Klasa Mloda I doswiadczona w 100%

Zostaw opinię o Elite Studio Gabinet Kosmetyczny - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elite Studio Gabinet Kosmetyczny