Bea Cosmetics Centrum Paznokcia

Łódź

Opinie o Bea Cosmetics Centrum Paznokcia

oszukana

Słuchajcie, nie dajmy się tej oszustce! Niech nie spłaca swoich długów naszymi pieniędzmi. (jej pożal się Boże firmę można znaleźć na wszystkich internetowych listach dłużników) Mnie też długo zwodziła - najpierw, że umówimy się na manicure po terminie grouponu i naiwna jej uwierzyłam, potem była na szkoleniach(chyba oszukiwania)/wyjeździe itp. Kłamała, że odda mi pieniądze. Późnipej wszystkiego bezczelnie się wyparła. WSZYSTKIE OSZUKANE - piszcie na adres sprawabucko@wp.pl

Nina

Witam, jestem zdziwiona tymi opinimi drogie Panie. Bo ja nie dość, że jestem zawsze miło obsłużona to nigdy nie miałam problemu z zapisaniem się na dogodny dla mnie termin. No coż widać każda z nas ma inne zdanie na temat salonu Pani [usunięte przez moderatora].

aga

Właśnie jestem po telefonie do pani Beaty [usunięte przez moderatora], która potraktowała mnie tak samo jak Was drogie potencjalne klientki. A mogła zyskać dodatkową klientkę. Myślę, ze straci ich wiele, jeśli osoby potraktowane \"z buta\" będą pisały o tym \"salonie\" na róznych forach. Zupełnie nie polecam tego \"boksu\". Naprawdę jest tyle innych firm gdzie można zrobic dobry manicure. Na drzewo pani [usunięte przez moderatora] i bez poważania.

wkurzona

oooo...widzę nie jestem pierwsza tak potraktowana przez ten wspaniały salon dostałam groupon w prezencie i niestety nie mogłam go zrealizować, też usłyszałam że nie ma juz miejsc mimo iż chciałam go zrealizować w terminie żenada

kasia

Jestem szczerze rozczarowana podejściem tego salonu do klienta. Kupiłam groupon na manicure i niestety nie mogłam go zrealizować. Mimo iż zadzwoniłam umówić się na wizytę przed upływem terminu ważności grouponu zostałam krzykiem odprawiona z kwitkiem. Pani powiedziała, że już dawno ma zajęte wszystkie miejsca i już nikogo nie obsłuży. Na moje pytanie czy mogę w takim razie zrealizować groupon po tym terminie, usłyszałam, że nie ma takiej możliwości bo ona ma już stałe klientki i jej to nie interesuje. Czemu więc podejmuje się czegoś, czego nie ma zamiaru zrealizować??? I skąd ten brak kultury i załatwianie sprawy krzykiem??? Czyżby pani właścicielka miała już za dużo klientów i w związku z powyższym może tak traktować innych zainteresowanych??? Tak więc życzę tej pani, by szybko tych klientów straciła i zaczęła traktować innych jak ludzi.

Rozumiem, że to reklama, pod którą kryję się właściciel firmy, Pani [usunięte przez moderatora]. Dla jasności sytuacji, jako była pracownica mogę powiedzieć coś więcej. Może i praca nie jest zła, gdyby jeszcze była płatna, ja niestety wykonywałam tą \"świetną\" pracę przez miesiąc zupełnie za darmo. Pani [usunięte przez moderatora] jest najbardziej niekompetentną osobą z jaką się spotkałam, zainwestowała niedużą kwotę w wykupienie licencji i zupełnie bez przygotowania i predyspozycji zajęła się franczyzną. Droga Pani [usunięte przez moderatora], proponuję zmienić ogłoszenia o prace na ogłoszenia o wolontariat, bo tak czy siak tak to się kończy. Na dodatek powiem, że w firmie występuje niemały paradoks, za stawkę 5 zł za godzine Pani [usunięte przez moderatora] oczekuje przenoszenia gór. Ach co ja mówię, ja nawet 5 zł za swoją pracę nie dostałam !!!!!!

Zostaw opinię o Bea Cosmetics Centrum Paznokcia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bea Cosmetics Centrum Paznokcia