Amariss Medical Spa Studio Urody

Kraków

Opinie o Amariss Medical Spa Studio Urody

Miśka

Pracowałam tam dość długo. Pensja zawsze wypłacana w całości i w terminie. Atmosfera ok. Salon nadal się trzyma, ma stałych i nowych klientów. Przeprowadzono tam nawet mały remont. Polecam.

piąteprzezdziesiąte

Potwierdzam: wypłaty są nieregularne i nikt nie ma płaconego ZUSu, o czym oczywiście szefostwo nie informuje. Do tego mają na głowie komornika, który zajął już prawie cały salon, więc pewnie długo nie pociągną.

marian

Pytasz o opinię a potem twierdzisz, że uważasz tak samo? To znasz tę firmę, czy nie? Bo z tego, co o niej mówią, to wygląda, że lepiej tam nie pracować, bo płacą mało, nieregularnie a do tego nie płacą pracownikom ZUSu. A atmosfera też raczej średnia.

Zostaw opinię o Amariss Medical Spa Studio Urody - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amariss Medical Spa Studio Urody