Hildegard-Braukmann Naturalne Kosmetyki

Gdańsk

Opinie o Hildegard-Braukmann Naturalne Kosmetyki

Monia

Wszystko na duży plus. Stawki, podejście, pełna profeska i wspaniała atmosfera. Gdyby nie wyjazd zagranicę z mężem dalej bym się spełniała jako pracownik. Polecam .

natalia

Siedziba w Józefowie k.Otwocka. Warunki spoko. Płace też. Zawodowcy z Niemiec :-)

Iwona

bardzo profesjonalne podejście . Wręcz idealny pracodawca. Oddział niemieckiego producenta i to się czuje. Porządek, czystość , wysoka kultura i niemiecka jakość.

Zostaw opinię o Hildegard-Braukmann Naturalne Kosmetyki - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hildegard-Braukmann Naturalne Kosmetyki