Delko Rdt Księżycowa Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Delko Rdt Księżycowa Sp. z o.o.

*-*

Zarobki rewelacja - 1100 zł na rękę + premia zależy od ilości wypracowanych godzin, tzn. im więcej godzin tym mniejsza premia (dziwna polityka). Małp też oczywiście nie brakuje, zasady bhp ???? cóż to takiego??? naturalna klimatyzacja - zimą sople w nosie (do -15 st na magazynie), latem sauna :) nowoczesne wózki widłowe - produkcja z czasów Gierka??? hmm...

powyższa wypowiedź jest nie prawdą, ludzie skaczą jak małpy po regałach na wysokości 5 metrów nad ziemią, są podnoszeni wózkiem widłowym na samych widłach. co rusz za coś ucinane są premie więc jak zarobisz najniższą krajową i jeszcze nie będą próbować Ci z niej coś uciąć to bądź zadowolony. Jednym słowem syf!

Zostaw opinię o Delko Rdt Księżycowa Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delko Rdt Księżycowa Sp. z o.o.