Sensuous-Nails Luiza Włoch

Łódź

Opinie o Sensuous-Nails Luiza Włoch

Magda

Teraz ja też coś napisze . Miałam stycznia ż Panią Luiza Włoch jest to kobieta bardzo pomocna . Dzięki niej otworzyłam salon który już mam 6 miesiecy i dzięki niej prosoeruje idealnie. Nauczyła mnie wszystkiego począwszy od stylizacji paznokci do wiedzy jak otworzyć salon. Serdecznie polecam firmę Pani luizy Włoch.

jazz

ja rowniez napisze pare slow. firma krzak wszystko robi na wale. przetargi szkolenia i wszystko. bylem u niej kiedys to kwity wystawila od reki za szkolenie ktorego nie bylo oczywiscie za wieksza kwote. z tego co wiem to wykorzystuje tez ludzi bierze stazystow a pozniej i tak ich nie zatrudnia. jednym slowem porazka przetrzegam w jakich kolwiek kontaktach z ta pfff pania

serbon

Witam! Miałem problemy z studiowaniem języka włoskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply. (usunięte przez administratora) Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka włoskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo! Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i biznesowy firm. Indywidualne podejście. Wykwalifikowani wykładowcy w Łodzie! nauka przez Skype jest bardzo efektywna i intensywna! Rezultat nie zmusi czekać! Polecam bardzo !

ZUZIA

Ja takze przestrzegam !Pani Luiza przeprowadza indywidualne kursy sama nic nie potrafiąc!Niczego mnie nie nauczyła bo nie potrafi nic praktycznie zrobić .Wydałam duze pieniadze i nic-musiałam uczyc się po koleżankach!mocna tylko w buzi!zależało jej by potem mi sprzedac produkty potrzebne do wykonywania danych zabiegów.omijac ta osobe z daleka!!!!!!!!Tak samo oszukała moja koleżanke sprzedajac jej towar przeterminowany i tak samo kontakt też sie urwał!

oszukana

Witam , chciałabym podzielic sie z Państwem swoimi przeżycizmi z tą Firmą, a tym samym przestrzec wszystkich tych którzy zastanawiają sie nad wspołpracą z Pani Luizą Włoch. 5 lat temu poznałam Panią Luizę i dogadałyśmy się co do warunków współpracy, a amianowicie chciałam być dystrybutorem jej produktów(prowadziłam wtedy gabinet kosmetyczny). Wydawało mi sie wtedy że lepszej osoby nie moglam spotkać. Finał tej współpracy był taki, że okazało sie że sprzedała mi towar przeterminowany, którego niestety nie mogłam oddać po czym ta wyrachowana kobieta urwała ze mna kontakt. Z hurtowni niestety nici, tym samym straciłam salon. Prosze uważać na tą wyrachowana do granic kobiete, oszustkę.

Zostaw opinię o Sensuous-Nails Luiza Włoch - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sensuous-Nails Luiza Włoch