Miko S.C. Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szczawiński Mirosław Matajewski

Olsztyn

Opinie o Miko S.C. Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szczawiński Mirosław Matajewski

jadzia

Zgadzam się w 100% z opinią mojej przedmówczyni i nie wiem pod czyje dyktando pisała swoją opinię ta Xenia,ale to co tam przedstawia to \"bujdy na szynach\".

Zostaw opinię o Miko S.C. Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szczawiński Mirosław Matajewski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miko S.C. Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szczawiński Mirosław Matajewski