Margo Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Manikowski

Gdańsk

Opinie o Margo Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Manikowski

Osoba, która napisała pierwszą opinię zapomniała dodać o panującej w tej firmie \"rodzinnej atmosferze\". A rozwój zawodowy w tej firmie-ha,ha,ha. Potwierdzam że opinię tą napisała osoba która tam nie pracowała albo daje pracę innym. pozdrawiam wszystkich pracowników :)

obiektywna

Taką opinię mógł napisać tylko ktoś kto tam nie pracował lub sam daje pracę- gorąco pozdrawiam

Zostaw opinię o Margo Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Manikowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Manikowski