Sklep Wyrobów Artystycznych Jubiler S.C. Wanda Barska, Barbara Ponitka

Siemianowice śląskie

Opinie o Sklep Wyrobów Artystycznych Jubiler S.C. Wanda Barska, Barbara Ponitka

Małgosia

Witam, potwierdzam powyższą opinie. Dodatkowo ich strona internetowa to kopia sklepu innej firmy, towar który jest w sklepie internetowym nie ma go fizycznie w ladzie. Pr. 333 po 200 zł w gramie, masakra. pozdrawiam

marzena311089

Witam w tym sklepie pracują oszuści wciskają złoto niby dobrej jakości a robi sie czarne pierścionki się wyginają a jak poszłam z reklamacja to nas pani wyśmiała . Wydałam tam ponad 2 tys zł i wszystko leży w szafie bo nie da się tego nosić . Ostrzegam przed ta firmą .

Zostaw opinię o Sklep Wyrobów Artystycznych Jubiler S.C. Wanda Barska, Barbara Ponitka - Siemianowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Wyrobów Artystycznych Jubiler S.C. Wanda Barska, Barbara Ponitka