Domżał Dariusz Pracownia Złotnicza

Bielsko-biała

Opinie o Domżał Dariusz Pracownia Złotnicza

wysoki

ten oszust zlodziej handluje kradzionymi samochodami i zajmuje sie paserstwem od lat i zyje glownie z paserstwa jego zona w zyciu nie pracowala bo zyja razem z oszukiwania ludzi A W BIELSKU OCHRANIA GO DOBRZE JEGO KOLEGA BYLY SEDZIA SADU PIOTR LIGUS WIEC DOMŻAŁ DARIUSZ OD LAT JEST W BIELSKU BEZKARNY TO POSPOLITY BARDZO INTELIGENTNY OSZUST OSTZEGAM

wysoki

ostrzegam ludzi przed zlodziejem oszustem zawodowym dariuszem domżałem zawarl ze mna umowe fikcyjna pozorna co sad jasno stwierdzil wydajac wyrok A POZATEM DRUDGTI RTZ OSZUKAL MNIE NA MASE PIENIEDZY POD PRETEKSTEM PRZYSTAPIENIA DO SPOLKI ZE MNA OFERUJAC ZUZYTE URZADZENIA KTORE JA KUPILEM I A ON DO SPOLKI NIE PRZYSTAPIL BYLO TOWIELKIE OSZUSWO TO KAWAL SCIERWA I MENDY BIELSKEJ.OSTZREGAM LUDZI WSZYSTKICH

Zostaw opinię o Domżał Dariusz Pracownia Złotnicza - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domżał Dariusz Pracownia Złotnicza