BTH Bartosz-Kraków

Kraków

Opinie o BTH Bartosz-Kraków

krystek

humus' może beda poszukiwac instalatorów lub monterów klimatyzacji, ja słyszałem nawet pozytywne opinie na ich temat wiec podjrzewam,ze jezeli masz dosiwadczenie to moze ci sie uda

Słowa kojarzące się z BTH Bartosz-Kraków (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BTH Bartosz-Kraków: Najbardziej nie podobało mi się w BTH Bartosz-Kraków:

Zostaw opinię o BTH Bartosz-Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTH Bartosz-Kraków