Wimeb Zakład Meblowy Damian Winiarski

Rydułtowy

Opinie o Wimeb Zakład Meblowy Damian Winiarski

matuła

oczywiście jakoś trzeba się wytłumaczyć tylko że tyle ludzi co u mnie pracowało nikt na zarobek nie narzekał a to co pan wypisuje to czyste oszczerstwo które z łatwością można udowodnić w przeciwieństwie do tej firmy wywiązuję się z wszystkigo czego nie można powiedzieć o firmie WIMEB pewnie posypie się więcej opini złych niż dobrych odradzam firme WIMEB

Skrzyszowska
@matuła 05.07.2016 18:12

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matuła

Pan Winiarski nie wywiązuje się z terminu dlatego proszę pamiętać aby spisać z nim umowę która będzie bardzo szczegółowa czyli kiedy składacie zamówienie i kiedy ma być realizacja mnie wykiwał kuchnie szafy i rygały miałam zamówione ponad 4 miesiące wcześniej . Mojej siostrze robił kuchnie przed moją i powiem szczerze wykonanie fatalne gdy zwróciliśmy uwagę że jest to zle wykonane stwierdził że jesteśmy bardzo wymagający ale jesli ktoś zamawia meble za 30000 to wymaga aby to było zrobione bobrze . siostra miała fronty nie wysuszone dobrze które mogła umyć dopiero po 2 tygodniach śruby powkręcane w środku tak że można tam ołówek włożyć itp.... tych uszkodzeń jest tyle że zbyt dużo czasu by mi zajęło wypisywanie wszystkiego . Osobiście odradzam tego pana

WIMEB
@matuła 05.07.2016 08:12

Firma WIMEB stwierdziła, że nie wykona mebli, ponieważ zobaczyła jak nerwowa pani Matuła traktuje na budowie innych wykonawców. To, że ktoś płaci za meble 30 000 zł nie oznacza, że posiada prawo do poniżania.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wimeb Zakład Meblowy Damian Winiarski - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wimeb Zakład Meblowy Damian Winiarski