CL Transport

Brigdwater (uk)

Opinie o CL Transport

Iza

@irek, podejrzewam, że tak, skoro CL Transport, podaje w ofertach jakich kompetencji wymaga od kandydatów i co w zamian oferuje to ,raczej robi to świadomie i liczy się z zainteresowaniem. Może na forum znajdą się osoby które napiszą jak obecnie wygląda sytuacja i czy nadal prowadzona jest też rekrutacja?

irek

skoro firma tekie informacje zamieszcza w ofercie @765, to znaczy, że na to może liczyć przyszły pracownik :umowę o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzenia, system pracy regulowany zgodnie z potrzebą kierowcy (pełny tydzień w domu)

Zostaw opinię o CL Transport - Brigdwater (uk)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CL Transport