Hera S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Kraków

Opinie o Hera S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

jony43

Spółka córka Sold s.a. stworzona na potrzeby omijania podatków. Dusigrosze i oszuści, stawki głodowe.

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Hera S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o Hera S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hera S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe