Opinie o Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła w Garwolin

Jacek Nowy wpis

Niestety zniszczyli pierścionek który oddany był do zmniejszenia. Pozostały na nim plamy i ciemne przebarwienia

Magda Nowy wpis

Czy ten jubiler zawiesił działalność ?

ANETA Nowy wpis

Niesamowicie dobry kontakt. Właściciele to cudowni ludzie. Rewelacyjne zrozumienie potrzeby klienta. Niespotykana elastycznosc na zachcianki klienta. A przede wszystkim najwyzsza jakosc. Od dzis kupuje bizuterie tylko tutaj.

joker Nowy wpis

Nie zgadzam sie z opinia poprzedniczki. Pierdolety! Kupilem u nich obraczki slubne, rozmiary sami wybralismy. Po 2 wiosennych, cieplych miesiacach okazalo sie, ze sa za male. Palce pod wplywem temperatury puchna! Obraczki zostaly bezplatnie i w ciagu 3 dni powiekszone, bez sladu i perfekt! Moim zdaniem perfekcyjna i mila obsluga! Sklep godny polecenia...

amy

Popieram, ten DEK to jakis koszmar! Ludzie omijajcie ich szerokim lukiem! Chytrzy na kase, nie interesuje ich zadowoloenie klienta. Zdzieraja pieniadze za napawde marna jakosc uslug i podejscia do klienta. Oddalam tam zlota bransoletke do zmniejszenia o dwa ogniwka (za sugestia pracownicy salonu - wahalam sie miedzy zmniejszeniem o jedno czy dwa ogniwka) i lancuszek ktory byl zerwany w jednym miejscu. Policzyli mi 70 zl!!!!!! za zmnejszenie bransoletki (50) i polaczenie lancuszka (20). Okazalo sie ze bransoletka jest zbyt scisla, nie moglam jej nosic wiec poszlam do nich i powiedzialam, ze niestety jestem niezadowolona wiec moze w ramach tej ceny ktora juz zaplacilam (na moj gust to byla cena strasznie naciagnieta) mogliby mi ja jednak powiekszyc? Facet nie chcial o tym slyszec, chcial zebym mu doplacila kolejne 50 zl. Bylam totalnie zbita z tropu bo przeciez chyba powinno sie liczyc zadowolenie klienta? Zwlaszcza za taka cene. Tym bardziej ze wstepnie rozmawialismy ze ta usluga bedzie kosztwac 30 zl, ale z zaznaczeniem ze bransoletka jest grubsza wiec moze byc z nia wiecej pracy. ale cena podskoczyla jednak prawie dwukrotnie. Bylam sklonna doplacic za powiekszenie jej, ale nie kolejne 50 zl. Dodatkowo jak sie pozniej okazalo zerwany lancuszek za ktorego polaczenie policzyli 20 zlotych wrocil do mnie popsuty, zapiecie ma teraz jakas usterke mechaniczna i nie da sie zapiac, a przed oddaniem do nich wszystko dzialalo. Poza tym ogniwko ktore bylo zerwane jest jakies inne od reszty, rozni sie kolorem... Uznalam ze juz do nich nie wroce z reklamacja skoro za pierwszym razem juz udowodnili ze nie liczy sie dla nich to aby klient byl zadowolony. Facet rozmawial ze mna jakbym byla cwaniara. Nawet wyrazil sie mnie ze to nie jego wina ze mi sie *odwidzialo* i chce aby wykonal mi za darmo powiekszenie bransletki. Byl arogancki. Pozegal mnie slowami ze ma na gorze dostawcow i nie moze ze mna juz dluzej rozmawiac. Pokreslal takze ze moja bransoletka jest wykon

Zostaw merytoryczną opinię o Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła - Garwolin

Dek-Jubiler Dariusz Edward Knioła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042