Carre Biżuteria i Zegarki

Kalisz

Opinie o Carre Biżuteria i Zegarki

Michał

Witam serdecznie Mam pytanie zupełnie z innej beczki, będąc ostatnio w butiku Carre Biżuteria i Zegarki w Galerii Ostrovia, obsługiwała mnie bardzo sympatyczna i miła Pani i tak sobie pomyślałem, że warto byłoby ją bliżej poznać?, a nie chciałem przeszkadzać i zagadywać bo byli inni klienci. Czy ktoś z Państwa może wie jak ta fajna Pani ma na imię, dodam, że w sklepie byłem w miniony wtorek do południa, także na pewno pracuje od rana, była wtedy sama. Bardzo bym prosił o jakieś namiary na tą sympatyczną Panią? Pozdrawiam

andzia 102

masakra!!!!!!!!!!!!odradzam wszystkim!!!!

Carre
@andzia 102 20.07.2014 16:18
masakra!!!!!!!!!!!!odradzam wszystkim!!!!

Witam serdecznie. To dzięki Pani ta praca mogła wydawać się nie do zniesienia. Dokładamy wszelkich starań, aby takie przypadki się nie powtarzały. Stąd wynika, wręczone Pani wypowiedzenie i zmienione zasady rekrutacji nowych pracowników. Firma nasza posiada kilka sklepów, a wzajemne złośliwości pojawiły się wyłącznie w Pani miejscu pracy.

Stefan

Płaca na czas, niby ok, ale pracownicy napuszczani na siebie nawzajem, atmosfera jakoś taka średnia

Co może być ciekawego w tej pracy????

Zostaw opinię o Carre Biżuteria i Zegarki - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carre Biżuteria i Zegarki