Quintiles Poland Sp. z o.o. Badania Kliniczne

Opinie o Quintiles Poland Sp. z o.o. Badania Kliniczne

Korpoludka

Mały update informacyjny - firma została połączona z IMS (kupiona), i teraz wspólnie nazywa się to IQVIA. Ogolnie to co napisała Miła to prawda, a gdy już człowiek daj Boże dochrapie się tam jakiegoś wyższego od monitora stołka - to jest cudownie, żyć nie umierać po prostu! (a czy ci wszyscy ludzie az tak się przepracowują...cóż...pozostawię bez komentarza). No ale pojawiło się teraz złowieszcze widmo ze może w końcu IMS się trochę weźmie za to rozpasanie...

gosc

Typow korporacyjny ideologiczny syf robiacy ludziom wode z mozgu juz na rozmowie kwalifikacyjnej. Wylegarnia tumanow i oszolomow.

Miła

Super firma jak i też branża. Pracowałam kiedyś w farmacji (ale nie w dziale badań), i tam takich wypasów nie było. Pensje wysokie, socjal jest b. dobry (private medical care, karta na żarcie, fitness, bony, wczasy pod gruszą etc.), nawet auta bardzo dobre, i jak awansujesz na SCRA (co często dzieje się stosunkowo szybko), to dostajesz bardzo dobrą wersję bazową i możesz jeszcze marudzić odnośnie wyposażenia dodatkowego na życzenie (w farmacji: masz standarda i się ciesz, a po trzech latach jeśli będziesz senior rep to może łaskawie wybierzesz se kolor). Polecam!

Zostaw opinię o Quintiles Poland Sp. z o.o. Badania Kliniczne - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quintiles Poland Sp. z o.o. Badania Kliniczne