Biochefa Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny

Sosnowiec

Opinie o Biochefa Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny

były pracownik

Hmm zawiść to na pewno , rano odbywa się zebranie w sekretariacie gdzie każdy każdego obgaduje A później w pokojach obgaduje sekretariat. Zła atmosfera co do zarobków nie wiem byłam tylko na praktykach Ale sądząc po wyglądzie tych pań chyba nie najlepiej zarabiają .odradzam

były pracownik

Odradzam prace w tej firmie!nie ma zleceń ,firma na skraju bankructwa!!!niewyplacalni . Atmosfera bardzo nieprzyjemna.zazdrość i ,zawiść ...

Firma "krzaczek". Szef w podeszłym wieku - ma zasady oraz wiedzę z epoki kamienia łupanego. Zatrudnia osoby od razu po studiach po kierunku biotechnologia lub farmaceutyka. Pensje są niemożliwie niskie. Za to chętnie przyjmowani są stażyści z Urzędu Pracy. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, nie wspomnę już o podwyżkach. W momencie wypowiedzenia swojego zdania - innego niż zdanie szefa - jesteśmy najgorszym pracownikiem roku i możemy narazić się nawet na tygodniowy lub miesięczny foch z jego strony. Szef - były wykładowca ma wymóg co do każdego pracownika: codziennie przychodzić do szefa i mówić mu czym zajmujemy się w danej chwili.

alfa
@Były pracownik 03.02.2015 15:49

Niskie pensje. W czasach kiedy tam pracowałam GIF nie dopuścił do wytwarzania produktów...Pan profesor wykłada GMP a w swoim zakładzie ma problem żeby system utrzymać. Nie polecam dla osób które chcą pracować i rozwijać się.

Szalony Naukowiec

Mała firma, duża rotacja pracowników ze względu na fakt, że ludzie po studiach są zdesperowani(w branży naukowej trudno o pracę) i godzą się na każde warunki (staże) a ta firma to wykorzystuje. Bardzo niskie pensje, brak możliwości awansu i rozwoju-żadne szkolenia wewnętrzne, ani zewnętrzne nie wchodzą w grę bo pracownik w żaden sposób nie może być lepszy od szefów. Jedyny plus to to godziny pracy i branie urlopu "kiedy się chce".

Zostaw opinię o Biochefa Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biochefa Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny