Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna

Opinie o Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna

nowy Pracownik

Potwierdzam, dno, dno, dno, odradzam są bardzo podstępni.

Anna

Nie mają za grosz zaufania do pracowników. Stawiają przedstawicielom dość upokarzające warunki. Dziękuję za taką pracę. Do tego za marne pieniądze!

nie polecam

Nie polecam. Traktują ludzi przedmiotowo. Rzucają obietnice bez pokrycia (odnośnie premii, stanowiska, awansów). W Warszawie biuro mieści się w lokalu, którego właścicielem jest brat prezesa. Nie jest zatrudniony w firmie, a często przychodzi i instruuje pracowników. Człowiek z dużym mniemaniem o sobie, poniżających innych. Odradzam!

malami

Niskie zarobki przy wysokich wymaganiach co do pracy- dlugie delegacje, brak systemu motywacji. Brak danych sprzedazowych pozwalających obiektywnie oceniac wyniki pracy. Z firmy poodchodziły fantastyczne osoby z wieloletnim doswiadczeniem gdyz niejednokrotnie byly zastraszane. Dzieje sie tak ze wzgledu na to, ze jest to mala, niewiele znacząca firma rodzinna, znana z megalomanii. Nic ich nie drazni bardziej niz konstruktywna krytyka. Firma nie ma porzanego dzialu kadrowego, zle zarzadza ludzmi. Nie polecam.

uuu

Małe zarobki, brak możliwości rozwoju i awansu, mobbing. W firmie pracuje cała rodzina prezesa. Wyższe stanowiska obsadzone są od lat ludźmi, którzy walczą z ambitnymi i zaangażowanymi pracownikami widząc w nich konkurencją. Doprowadzają do zwolnień ludzi, którzy są dobrymi i uczciwymi pracownikami, tylko dlatego, że widzą ich błędy i są dla nich zagrożeniem. Firma jest źle zarządzana. Pracownicy nie otrzymują podwyżek, są przesadnie kontrolowani i demotywowani.

Zostaw opinię o Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna