Mifarm Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Zając

Pułtusk

Opinie o Mifarm Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Zając

ktos

Witam, jak jest teraz w firmie ?? Ktoś cos podpowie ??

czarnec

Na pracę w mifarmie nie narzekalem może troche mało było kaski, le podobno ten problem minoł. Można powiedzieć, że budowałem tą firmę znam ją od początku, od urządzania pierwszego biura do momentu kiedy odeszłem. Odeszłem z własnej głupoty- a nie było tak źle. Jeżeli chodzi o właściciela to spoko gość kombinuje to normalka w tych czasach, jedno co powiem to lubi kase ale to jak każdy. Wspominam pracę tam z sentymentem. I miło wspominam do dziś imprezy firmowe:D:D:D

gość

Wiesz może i trochę dyma na kasę ale który nie dyma ale z tego co wiem to w mifarmie można zarobić dużo większą kasę niż np w merkurym

obi one

mifarm [usunięte przez moderatora] to syf,niepolecam szef krętacz i cwaniak dyma wszystkich tzn pracowników głównie p.handlowych na kasę. Na forum były negatywne opinie ale zostały usunięte.niepolecam

Luk_Skajłoker

cóż za profi komentarz! Ile bierzesz za pisanie pochlebnych opini? Jestem zainteresowany ;] A teraz serio. Pracowałem tam ale na szczęście już nie pracuję. Choć atmosfera miedzy ludzmi faktycznie nie jest zła, to człowiek czuł się jak wyciskana cytryna. Dobijały problemy ze zwrotami. Człowiek wciąż między młotem a kowadłem (młot - firma, kowadło - klient). Jednak ten czas wspominam już z uśmiechem, może dlatego, że jest już za mną. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Mifarm Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Zając - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mifarm Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Zając