Mepha Polska Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mepha Polska Sp. z o.o.

ANDY

Mepha - to coś co będę wspominał do końca życia !! Pracowałem tam krótko ,ale o takich zarobkach i atmosferze jakie tam były można tylko pomarzyć . Niestety została kupiona, zniszczona a z ludzi których znam każdy pracuje w innych firmach. To były piekne czasy !

markop

[usunięte przez moderatora] to była jedyna godna uwagi,firma na polskim rynku. Szanowano ludzi,żyliśmy jak jedna rodzina itd wszystkie tego rodzaju posty po wsze czasy będę zwalczał. Marcin

o matko, kolego czy tobie za to zapłacili??? w zawodzie pracuję dłuugo i nigdzie podkreślam NIGDZIE nie spotkałem tak fatalnej atmosfery jak w Mepha... takiego totalnego podgryzania ludzi wewnątrz regionu , zawiści i uśmiechów pełnych fałszu, totalnego braku wzajemnego zaufania... okropna firma, zadaje się że na szczęście śp.

Zostaw opinię o Mepha Polska Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mepha Polska Sp. z o.o.