Opinie o Medac Gesellschaft Für Klinische Specialpräparate M.B.H. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ktos

byłem na rozmowie i na tym się skończyło. może i szkoda bo mówić ze się oddzwoni bez względu na rezultat a potem się nie odzywa to trochę żenujące jak na taką korporację

bart123

miałem przyjemność pracy tam kilka lat temu, dobre zarobki ale praca krótkotrwała. Umowa zlecenie jest główną formą zatrudnienia. Może teraz coś się zmieniło.

Zostaw opinię o Medac Gesellschaft Für Klinische Specialpräparate M.B.H. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medac Gesellschaft Für Klinische Specialpräparate M.B.H. Sp. z o.o. Oddział w Polsce