Opinie o Homeomed Co. Ltd. w Kanie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Homeomed Co. Ltd.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Homeomed Co. Ltd. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homeomed Co. Ltd. w Kanie

Klaudia Nowy wpis

Jak według Was ocenić można zarządzanie firmą?

Ola Nowy wpis

Od początku do końca zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat firmy Homeomed - zdecydowanie odradzam! Dodam tylko, że byli przedstawiciele to przede wszystkim rzetelni i kompetentni ludzie, którzy dawno znaleźli zatrudnienie i z powodzeniem realizują się w profesjonalnych firmach.

Mona Nowy wpis

Ja niestety muszę zgodzić się z tymi negatywnymi opiniami ! Nie polecam jako pracodawcy , nie ma tam kto rządzić!! Najlepiej jakby człowiek myślał za nich i zarabiał dla nich kupę kasy a dostawał ochłapy !! Ciągle są w kryzysie i szukają winnych ale nigdy nie obwiniają siebie tylko pracowników !!!! Zero zgrania , jakieś bezsensowne zebrania i chore gadki !!!! Szkoda czasu !!

Marta Nowy wpis

cześć, nie zgadzam sie z tymi opiniami. pracuje już 6 miesięcy i jestem zadowolona. natomiast domyslam się ,że negatywne komentarze pisza byli przedstawiciele którzy dali się złapac na oszustwach, kradzieżach lub całkowicie byli pozbawieni wiedzy o sprzedaży i dlatego zostali zwolnieni. Sądze ,że w żadnej firmie nie popracują długo lub do tej pory sa bezrobotni.

Aplikowałeś do firmy Homeomed Co. Ltd.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Zdecydowanie odradzam, składają liczne obietnice i roztaczają wizje, których nie realizują. Nie mają umiejętności zarządczych, za to mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, jako o pracodawcy. Przestrzegam przed tą firmą, bo zmarnowanego czasu i nerwów nikt nam nie odda.

Iwona

Nie polecam. Na niczym się nie znają ale takie stwarzają pozory. Na wszystkim oszczędzają natomiast oczekiwania wysokie jakby wszystko działało. Ciągle szukają winnych za swoje złe decyzje nie dopatrzenia. Zero kompetencji. Obmawianie pracowników, wszyscy byli źli....itd A tak naprawdę to Oni są kiepscy. Prestiż garażowy. Szkoda czasu.

lolik

hejka, czy wiecie coś więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Idę tam na rozmowę i nie wiem, czego oczekiwać? Czy ktoś dla nich pracował i jak długo? Jakie ilu mają przedstawicieli, jakie plany sprzedaży, atmosfera pracy, samochody służbowe? W sieci brak informacji. Proszę o pomoc, gdyż nie chcę tracić czasu na firmę "nie wiadomo co"...

ewaa

Nikomu nie polecam tej firmy tzw firma Kogucik, zatrudniają na umowe o dzieło na 3 miesiące, jeśli w ciagu tego czasu nie zrealizujesz planu( a na pewno tego nie zrobisz, gwarantuję!!!) dziękują za współpracę. Kasa marna, premie nieosiągalne, narzedzia : stare auto maiz, bądz seicento buahahahahah, żenada, czujesz się jak przedstawiciel ds detalu w firmie spożywczej albo gorzej !!!!. TRAGEDIA!!!!! nawet najgorszemu wrogowi nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Homeomed Co. Ltd. - Kanie

Homeomed Co. Ltd.