Restauracja Krys-Stan

Opinie o Restauracja Krys-Stan

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Restauracja Krys-Stan? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

hgvf

hej no dla mnie najwazneisze w knajpie jest to czy jedzenie jest swieze czy sa przystapne ceny no i wystroj wnetrza powiem Ci @eryk ze tez jest istotny

Karolina

Jedna z lepszych restauracji, w których miałam okazję być. Jestem zadowolona z dań serwowanych przez kuchnię. Zadbano o każdy szczegół. Jesteśmy też poważnie zainteresowani tym lokalem jako lokalem na nasze wesele.

Katarzyna

Polecam. Najlepsza restauracja, w której dotychczas byłam. Prawdziwe, swojskie jedzenie, ceny niewysokie. Najbardziej smakowała mi pieczeń z dzika w sosie. Pierwszy raz jadłam tak doskonałą pieczeń...

Zostaw opinię o Restauracja Krys-Stan - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Krys-Stan