Dom Pomocy Społecznej Na Przedwiośniu

Opinie o Dom Pomocy Społecznej Na Przedwiośniu

jeszcze pracownik

ha ha ha i nasza pani dyrektor znowu zaczęła zwalniać fachowców a będzie zatrudniać po rodzinie nieudaczników

piguła

nasza pani dyrektor tak boi się opinii o sobie że w pracy stosuje grożby i zwolnienia pozwalniała dlugoletnich wspaniałych fachowców a obstawiła się klakierami o wątpliwych kwalifikacjach i umiejętnościach to banda nierobów za bardzo wysokie wynagrodzenie jednocześnie wygrała konkurs na dyrektora który był ustawiony przez panią dyrektor wcpr nie polecam pracy w tym domu na przedwiośniu

jeszcze pracownik

potwierdzam w tym domu jest terror i prywatny folwark 2 caryc katarzyn

praca w tym dps to totalna porazka poczawszy od dyrekcji poprzez kierownictwo a konczac na kadrowej to jeden wielki gang wyzywaczy z zadartymi nosami moze ta opinie przeczyta wcpr pracowalam tam i wiem co sie dzieje byc moze przesle wiadomosc w media

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej Na Przedwiośniu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej Na Przedwiośniu