Wersal Jubiler Zdzisława Staworzyńska

Dąbrowa górnicza

Opinie o Wersal Jubiler Zdzisława Staworzyńska

PrimaBalerina

Praca u tych Państwa to istny koszmar! Moje najgorsze wspomnienie. Wieczna fałszywa promocja i wieczna likwidacja sklepu, że niby taki chwyt marketingowy, pomijam że troszke przesadny!!

tuptuś
@PrimaBalerina 10.08.2011 06:37

te panie niestety tłumaczą się w prokuraturze za oszustwa wyłudzenia i kradzieże

anna.tarnowska
@tuptuś 04.03.2015 11:54

Bardzo proszę Państwa o kontakt pod mailem anna.tarnowska@interia.eu - Pani Zdzisława pomówiła mnie wskutek czego zamierzam zgłosić sprawę do Sądu Pracy.

Zostaw opinię o Wersal Jubiler Zdzisława Staworzyńska - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wersal Jubiler Zdzisława Staworzyńska