Opinie o Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka w Klewki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka w Klewki

Podejrzane

lipcu br. wybuchła tzw. afera lekowa. W aptekach brakowało ponad pięciuset lekarstw. Z ustaleń reporterów TVN wynika, że aż połowa z nich jest nielegalnie wywożona za granicę przez mafie lekowe. Lwia część z tych medykamentów jest na wagę życia. Jak działa ten nielegalny proceder? Leki są kupowane do apteki, ale niewprowadzane do systemu komputerowego. Dzięki prowadzeniu podwójnej księgowości są fakturowane, a następnie sprzedawane do umówionej wcześniej hurtowni. Potem trafiają za granicę, gdzie uzyskuje się na cenie wielokrotną przebitkę. - Jedna faktura potrafi opiewać na kwotę półtora miliona złotych - mówi w rozmowie . Własnie Pani Kasiu,pani też WBIJA LEKÓW DO KOMPUTERA,TYLKO W ZESZYT ZAPISUJE.To jest OSZUSTWO. Prokuratura powinna tym zajac się.Nigdy kobieto paragonow nie dajesz ani faktur.SKANDAL!

Podejrzane Nowy wpis
@Podejrzane

Poprawka:NIE WBIJA LEKOW DO KOMPUTERA I PARAGONU NIE DAJE.(usunięte przez administratora)!!

Klient Nowy wpis
@Podejrzane

Teraz jest nowa aptekarka od 2,3 lat i ona też UNIKA WYDAWANIA PARAGONÓW.(usunięte przez administratora)

Lena Nowy wpis

Jak widzę , że od dawna nikt nie zajrzał na forum to zastanawiam się czy firma normalnie działa?

Olga

Podpowie mi ktoś czy apteka potrzebują pracowników? Rzadko zaglądacie na to forum?

Lasek Nowy wpis
@Olga

U (usunięte przez administratora)chcesz pracowac??mafia lekowa trwa I działa.Ta baba paragonu nie daje,a jak chciałam to dziwną wymowke miała. DO URZEDU SKARBOWEGO TO ZGŁOSZE.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Ta Wyrzykowska powinna dostać wysoká kare grzywny za to,że celowo nie wydaje schorowanym ludziom PARAGONÓW!!Urzad Skarbowy odwiedzi Ciebie oszustko.Nawet oszukujesz przy wydawaniu reszty szkapo,wstydu i sumienia Kaska nie masz.Tylko wydany lek zapisujesz w zeszycie,p.Marta to samo robi.Tak dziala (usunięte przez administratora) aptekarska.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Durex

Któregoś wieczoru przez okno widzieliśmy jak Kaśka,aptekarka, obciąga kutasa Ćwiartce,ale brecht mieliśmy i mamy do dzisiaj.Szon z niej,ciekawe co Twój mąż na to haaaa.Z przychodni robić pierdolnik? wstydź się ...szonie.Na drugi raz jak zechce ci się ruchać Kaśka zasłon dobrze żaluzje.Wstyd w huj .Bieryj do dzieba bieryj buhaha.Gdzie twoja godność babo.Kutasa doktorkowi robić,kto by pomyślał.Ruchawica i bezwstydne babsko.Ciekawe czy nam loda obciagniesz.Z połykiem czy bez połyku spermy? Widać po tobie że lubisz ,,ten sport,,.Ale na oczach ludzi?szlauf. WSTYD PROSZĘ PANI OBCIĄGAĆ KUTASA W TAKIM MIEJSCU JAKIM JEST PRZYCHODNIA.:-:-D WIDZIELIŚMY TO STARUCHO.:-D

Szanuj się Kaśka

Dobrze łaskę robić umie lekarzowi, widzieliśmy haaaaaaa przez okno,haaaa.

onik

Bardzo bardzo mila i pomocna kobietka i do tego milo sie na nią patrzy. Nigdy nie zdarzyło sie żeby nie dala paragonu, śmieszne zarzuty na górze :D pomaga biedniejszym dając im leki na zeszyt i wykłada z własnej kieszeni pieniadze a oni oddają potem tygodniami. Robi co moze zeby pacjent byl zadowolony ale wiecznie narzekający i tak przyczepia sie do wszystkiego. Polecam ta aptekę :)

@onik

Jest odwrotnie.Nie wydaje paragonow I dlatego w zeszycie zapisuje(usunięte przez administratora)I dlatego pół Klewek i ludzie z okolic wola z Olsztyna kupic.Widzialam,jak K.W.R kupywala leki w aptece na os.mazurskim.A w Klewkach drozej sprzedaje babsko okropne.

rokitki5098

Haha,świetna????Jest odwrotnie.Oszukuje ludzi schorowanych,a mam na myśli,że ta baba paragonów nie daje,tylko zapisuje coś tam w zeszyt.To jest bezczelność.Tam powinna do Klewek urząd skarbowy wpaść!!!!Jak resztę wydają to....potrafi na 2 zl.oszukać i biznes kręci się.Masakra.Nie kupujcie tam lekarstw,są tańsze apteki w Olsztynie,nawet o 15 zl.taniej można kupić.

@rokitki5098

To prawda.Celowo nie wydaje paragonow.Przedemną pan upomnial się o paragon to odp.,,nie moge wydac paragonu bo....,,I wymyślała swoje wyuczone kłamstwa.(usunięte przez administratora)

Pacjent

Świetna,miła obsługa,pani farmaceutka bardzo pomocna,serdeczna i przyjazna. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka - Klewki

Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka