Opinie o Gwiazda Przemysław Apteka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gwiazda Przemysław Apteka, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gwiazda Przemysław Apteka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwiazda Przemysław Apteka w Warszawa

Małgorzata

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w aptece przy ul. Klaudyny 12. Kierowniczka H. zakompleksiona, niszczy nowo zatrudnionego magistra widząc w nim zagrożenie. Zostaje specjalnie po pracy, aby się pastwić nad nowo zatrudnionym magistrem. Wydaje sprzeczne polecenia, zaprzecza sama sobie. Potrafi robić awanturę z powodu dobrze wykonanej pracy, np. magister sprawdził recepty, a ona sobie tego nie życzyła, ale nie powiedziała o tym wcześniej. Potrafi drzeć się na cały głos na magistra nie patrząc się na to, czy w aptece są pacjenci. Pacjenci omijają aptekę szerokim łukiem, przed wejściem do apteki zaglądają przez szybę, czy w pracy jest kierowniczka - jak jest, pacjenci nie wchodzą do apteki. Jej zachowanie to klasyczny przykład mobbingu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Gwiazda Przemysław Apteka - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Gwiazda Przemysław Apteka