Apteka Vitamed Sp. z o.o.

Zamość

Opinie o Apteka Vitamed Sp. z o.o.

EWA

POPIERAM WASZE OPINIE,KIERO MA TAKIE MNIEMANIE O SOBIE JAKBY CO NAJMNIEJ MINISTREM BYŁA. NADMIAR OBOWIĄZKÓW I TRAKTOWANIE PERSONELU JAK ŚMIECI.

Zocha

Zgadzam się! Firma jest dobra,regularne wypłaty i niezłe zarobki.Ale osoba ,która kieruje tą apteką traktuje ludzi jak ś....i! Kto tam pracował to wie o czym mówię.

KICIA

Atmosfera w pracy jest straszna ,gdyby nie to ,to byłoby ok.

Można dobrze zarobić w firmie Apteka Vitamed Sp. z o.o. czy jednak zdobycie dobrej wypłaty wymaga sporo wysiłku? Jak oceniacie pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze na forum!

Zostaw opinię o Apteka Vitamed Sp. z o.o. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Vitamed Sp. z o.o.