Twoja Apteka Monika Brandys-Solik

Libiąż

Opinie o Twoja Apteka Monika Brandys-Solik

mm

Czuję się wywołany do tablicy:) Dziękuję za miłe słowa.

mgr

Widzisz Jaruś, przez kilka lat pracy w tej firmie zdążyłam poznać pracowników i ktoś taki jak Jaruś tam nie pracował. Więc nie wypisuj bredni.... Apteka jak apteka. Duży ruch, lojalni klienci, mocna pozycja w środowisku zbudowana ciężką pracą personelu, a szczególnie byłego kierownika (pozdrowienia:) Właściciele coraz bardziej łasi na pieniądze, i coraz gorzej traktujący dostawców nie sprawiają, żeby praca stawała się lżejsza. Płace na średniej rynkowej, choć jakby się dało, to chcieliby poświęcenia dla firmy i pracy za darmo.

Zostaw opinię o Twoja Apteka Monika Brandys-Solik - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twoja Apteka Monika Brandys-Solik