Opinie o Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak w Łódź

Agnieszka Nowy wpis

No a może zapowiadają jakieś podwyżki?

Były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Nie polecam nikomu takiego miejsca pracy. Nie można pracować w takim bałaganie jaki tam istnieje.

porażka Nowy wpis

Niestety również musze potwierdzić powyższe opinie o tej placówce. Szacunek i uczciwość należy się każdej osobie, bez względu na stanowisko jakie zajmuje. No ale cóż te dwie cechy zanikają wśród pracodawców. Odradzam aptekę farmaceutą i pacjentom ...

masakra

Pierwsza oraz druga wypowiedź jest jak najbardziej prawdziwa. Sama byłam świadkiem podobnych zachowań.Na początku wprost pięknie....potem masakra.Stanowczo odradzam stażystom oraz pracownikom, a klientom ?? no cóż...życzę sprawnych nóg - niedaleko są lepsze i na pewno tańsze apteki, które nie obchodzą się z pracownikami tak jak "szefowa" i cała jej "świta"...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
lepiej nie mowic...

Dla pacjentów - jedna z najdroższych aptek, jeśli chcecie przepłacić to jest to idealne miejsce. Dla farmaceutów i techników szukających pracy/stażu - bardzo nie polecam tego miejsca jako przyszłego miejsca pracy! Po pierwsze, właścicielka bez żadnych skrupułów oszukuje jeśli chodzi o wypłaty. Gdy przychodzi dzień otrzymania pieniążków okazuje się, że otrzymujemy sporo za mało niż mieliśmy zarabiać, a to dlatego że odejmuje sobie z wypłaty pracownika sumy, które są obowiązkiem pracodawcy do zapłaty, a później kłamie w żywe oczy... Wychodzi na to, że pracownik sam za siebie płaci, że pracuje. Po drugie, niemiła atmosfera... Na początku śmiechy hihy wszystko fajnie, a później jazda do szczoty, sprzątaj pracowniku/stażysto, spełniaj zachcianki szefowej, jeździj i załatwiaj za nią jej sprawy bo przecież jesteś nikim w stosunku do szefostwa. Wykorzystywanie na własny użytek, brak szacunku, wymyślanie rzeczy niestworzonych - chyba przez zbyt dużo pieniążków. No ale jeśli chcecie być pomyjami za marne grosze to jest to perfekcyjne miejsce ku temu !!!!! Zastanówcie się kilka razy zanim udacie się do tej apteki jako przyszły pracownik/stażysta bo szybciej się nabawicie nerwicy niż będziecie mieli z tego pożytek....

Zniesmaczona

Pracowalam przez krotki czas w tej aptece no ale coz, zbyt milych wspomnien nie mam... Na poczatku, jak to w kazdym miejscu pracy milo, fajnie, sympatycznie a po podpisaniu umowy to sie zaczelo dopiero! Wysylanie na poczte aby wyslac list szefowej syna, zawiezc dokumenty tutaj pozniej tam, zrobic to zrobic tamto co nie bylo zakresem moich obowiazkow, zalatwiania za p.Beate jej spraw urzedowych. Szlag mnie trafial. Ale nic, najlepsze przyszlo w dzien wyplaty, poniewaz dostalam tylko polowe pensji i to prosto do reki nie na konto i nic poza tym. Zdziwiona takim przebiegiem pracy zapytalam pracodawce o co chodzi to uslyszalam, ze przeciez ona placi za mnie 700zl w urzedach i to idzie z tych moich pieniedzy.... A za 1,5 tygodnia gdzie pracowalam tam bez umowy pieniadze zostaly wyliczone mi z normalnej sumy. Ale to nic polowa nowych pracownikow w innych punktach tej wlascicielki zostali tak potraktowani, nie tylko z kwestia pieniedzy ale tdz jak smiecie i pomiatacze szefowej. Bardzo nie polecam wspolpracy z ta apteka i przestrzegam wszystkich przed tym miejscem. No chyba, ze chcecie za 600zl byc pomiataczami i pomyjami to wtedy to jest idealne miejsce! Jeszcze musze sprawdzic czy mialam w ogole ZUS oplcany! Wtedy to by byly jaja gdyby okazalo sie, ze nie mialam. Nerwicy zoladka idzie przez ten syf dostac.... Pozdrawiam i prosze abyscie pamietali, ze to miejsce omija sie z daleka!

znajoma szefowej
@Zniesmaczona

O warunkach pracy sie nie wypowiadam bo nigdy tam nie pracowałam,ale z tym wysyłaniem listu syna szefowej to chyba lekka przesada.Syn szefowej właśnie zaczął edukację przedszkolną i jestem ogromnie zdziwiona że już rozsyła listy:)

smieszne Nowy wpis
@znajoma szefowej

Ja jako chlopiec tez wysylalem listy do rodziny - mama wkladala kartke lub laurkę do koperty a ja koslawo sie podpisywalem... Tez mi argument, ze wiek przedszkolny... A dla apteki negatyw, przykre ale prawdziwe. Przynajmniej dwie panie magister tam pracujące są w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak - Łódź

Pro-Medica Apteka Beata Kasprzak