Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski

Leśnica

Opinie o Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski

Basia

Do Basi - 2013-03-09 21:54:38 "Basia" to pewnie z pracownic :) która musi robić dobra reklamę. A pani od stażu, która poniżej napisała opinię to pewnie też ta sama pracownica. No bo ciekawe po co po kilku latach stażystka miałaby wchodzić na tą stronę i szukać czegoś na temat tej apteki, w której przepłaciłam ostatni 20 zł !!!! za lek Axotret. Ciekawe też, że nagle w ciągu dwóch tygodni dwa pozytywne komentarze aię pojawiły. Statystyki podciąga sobie właściciel apteki? ŻenadaNie jestem pracownicą. Nie zastanowiłaś się nad tym, że nie tylko ty masz internet i gdy wpisze się w google choćby szukając numeru telefonu do apteki to pokazują się nowe wpisy na tym portalu? Pani od stażu to [usunięte przez moderatora], mieszka dwa domy dalej. Zagadnąłam ją jakiś czas temu i powiedziałam jakie idiotyczne wpisy się tutaj pojawiają. To jest portal dla ludzi szukajacych pracy w aptekach, a ty wypisujesz swoje żale, że przepłaciłaś za axotret. Przepłaciłaś to więcej tam nie kupisz. Do wylewania swoich żali służą ceneo i opineo a ty nie mając żadnego doświadczenia w pracy w tej aptece wylewasz na nią pomyje. Załóz bloga albo stronę na facebooku żenująca osóbko. Jeżeli chcesz porozmawiać służę kontaktem, żebyś nie musiała pisać, ze to pracownice: [usunięte przez moderatora]

Do Basi

techniczka

Byłam tam na stażu kilka lat temu i warunki pracy miałam lepsze niż obecnie na etacie łącznie z płacą i dodatkami nie mówiąc już o przyjaznej atmosferze która jest w tej aptece a której nie doświadczyłam w 2 innych miejscach pracy później.

Basia

To podobno jest portal z opiniami o pracodawcy a nie z wyrażaniem opinii na temat firmy. Jeżeli tam nie pracowałeś to po co piszesz, że ktoś się na niczym nie zna? W tej aptece jest stała obsada od wielu lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby którakolwiek z pań tam pracujących źle mi doradziła. Przeciwnie, w porównaniu do aptek w Zdzieszowicach gdzie dbają tylko o to, zeby wcisnąć najdroższy lek, w Leśnicy zawsze można dostać dobrą radę co do wyboru leku.

kris

Szkoda gadać, lepiej poszukajcie lepszej apteki w okolicy. Panie tam pracujęce na niczym się nie znają i źle doradzają leki, byle zarobić na chorych.

Tragedia powiem wam.

Zostaw opinię o Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski - Leśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski