Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji

Polkowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji

Kris

Negatywne opinie w internecie nie są pisane przez osoby sfochowane, leniwe czy frustratów. To szczera prawda, ze wszystkim są problemy, na każdym kroku... Brak zapewnienia godnych warunków pracy, spóźniają się z wypłatami. Nie polecam.

anonimpharmtka

Firemka rośnie w siłę, atmosfera ani nie jest rodzinna, ani korporacyjna. Czyli nikt Cię nie zrozumie jak w małej firmie ani też nie ma działających, sprawnych, skutecznych i ułatwiających procedur, sposobów. Szefowie chcą zysków, dyrektorzy wytężonej pracy, motywacji satysfakcji a przede wszystkim wyników, żeby się nimi mieć gdzie pochwalić, ogólnie na poziomach dyrektorskich rywalizacja, mało pomocni dla szeregowych pracowników. Mało inwestują w ulepszanie, ułatwianie pracy, we wzrost produktywności, ale oczekiwania mają wysokie. Taka standardowa optymalizacja i marketing na dość niskim poziomie, mało inwestycji w narzędzia. Ocena ogólna dobra, bo istnieją na rynku. Ale Kosztem wielu łamań przepisów Ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz Ustawy o Izbach aptekarskich Tutaj akurat firma jest w czołówce zważywszy na wielkość firmy. Stosunkowo dobrze przestrzegane przepisy Prawa Pracy oraz finansowo-księgowe. Powodzenia.

farm

beznadzieja. Zmuszają do wyjazdów na szkolenia na własny koszt. Jak ktoś nie może jechać to wymuszają wzięcie urlopu na żądanie. Zarobki średnie.

farmen

polecam , przyzwoite zarobki, szkolenia z integracją ...choć coraz więcej korporacyjnych procedur :-(

Zostaw opinię o Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji