Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski

Lusowo

Opinie o Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski

gregor

zgadzam sie do przedmowcy,dotyczy firmy transportowej w toruniu (usunięte przez administratora)

gucio

Nie zgadzam się!!!!!! nigdy nie spotkałem się z takim perfidnym człowiekiem jak w tej firmie !!!!!! Nie polecam !!! chamstwo ,arogancja ,obłuda !!!!!!! Oszukał nie jednego !!!

Zostaw opinię o Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski - Lusowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski