Opinie o Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski w Lusowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski w Lusowo

gregor Nowy wpis

zgadzam sie do przedmowcy,dotyczy firmy transportowej w toruniu (usunięte przez administratora)

gucio

Nie zgadzam się!!!!!! nigdy nie spotkałem się z takim perfidnym człowiekiem jak w tej firmie !!!!!! Nie polecam !!! chamstwo ,arogancja ,obłuda !!!!!!! Oszukał nie jednego !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski - Lusowo

Multifarma S.C. Ryszard Woźniak Janusz Steinke Kazimierz Piątkowski