Melisa S.C. Apteka Monika Sękowska-Plech Robert Plech

Stąporków

Opinie o Melisa S.C. Apteka Monika Sękowska-Plech Robert Plech

pracovnik

Absolutna zgoda. Nie wiem, jak trzeba być zdesperowanym, żeby pracować w tych aptekachu Plechów.

mili

zgadzam sie niestety z tą opinią. panstwowa inspekcja pracy juz dawno powinna sie zainteresowac tą firmą. praca na czarno i wieczna rotacja to standard - omijanie skladek, zusów po to, by mieć tanie leki ... tak to faktycznie mozna prowadzic interes!

jaco

chyba to jakieś żarty, popracuj to zobaczysz jak tu ludzie [usunięte przez moderatora] , kiedyś pracowałam nie życzę nikomu takiego [usunięte przez moderatora] za 1200, zero dni wolnych, kasa ciągle ginie, liczy się tylko kasa, pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Melisa S.C. Apteka Monika Sękowska-Plech Robert Plech - Stąporków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melisa S.C. Apteka Monika Sękowska-Plech Robert Plech