Fragal Sp. z o.o. Apteka

Pulawy

Opinie o Fragal Sp. z o.o. Apteka

jagoda222

Nikomu nie polecam apteki Fragal w Puławach,jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia,personel jest opryskliwy i nieuprzejmy,klientowi każą długo na lek czekać a same rozmawiają na zapleczu,ceny też są wyższe niż w innych aptekach a szkoda bo kiedyś często tu robiłam zakupy ale teraz nie poleciłabym tego miejsca nikomu!

Boczek

Nic nie można zarobić - trzeba dokładać. na każde wolne miejsce pracy mają dziesiątki kandydatów. Zapytaj Golonki, jeśli jeszcze nie została tamże zjedzona...

Golonka

Apteka Fragal w Puławach to istny[usunięte przez admina]jakich mało!!!. Absolutnie nie polecam tego miejsca nikomu. Jest to jedna z aptek firmy SLAVEX, która nie cieszy się dobra opinią w śród jej pracowników i nie tylko.Warto poczytac opine na innych stronach na temat firmy SLAVEX. Pracownicy traktowani są przedmiotowo, tam liczy się tylko zysk dla firmy i nikogo nie interesuje nic poza tym.

Zostaw opinię o Fragal Sp. z o.o. Apteka - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fragal Sp. z o.o. Apteka