Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o.

Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o.

Opinie o Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o.

Jasna

Przydupaśnica właściciela, która podczas jej pracy w hurtowni mógł mieć każdy, za nową parę butów, jest wredną suczą bez wiedzy, ale z nosem ponad wiaduktem. Sam Omar jest cholerykiem, chyba z dwubiegunowka, bez szacunku do kogokolwiek. Mi kilka razy wmawial ze jestem.chora i powinnam sie leczyc. Po Warszawie już nawet krążą głosy wsrod przedstawicieli! o tym, że umawia się, potem nie przychodzi, albo macha ręką że stwierdzeniem, że dla ciebie, to on nie ma czasu. Z niecenzuralnymi slowami wypowiedzianymi łamaną polszczyzną pomiedzy. Dostawcy z hurtowni dziwią się , widząc znajome twarze z innych aptek, że się tam zatrudnili. Wszystko źle, za wszystko zje*A, groźby, że zwolni i zrobi taki czarny PR, że sobie nigdzie pracy nie znajdziesz. Mobbing jak nigdzie! Wytrzymałam rok i rzuciłam papierami, zostałam bez pracy na 2 miesiące (teraz już jest rynek pracownika), ale odetchnelam z ulgą! Zalowalam tylko, ze nie magrywalam tego, co tam sie dzieje. Kilka lat temu, jak jeszcze kierownikiem była matka "szefa" (btw, nawet przydupaśnica tak się o nim wyraża), to ona miała tam ostateczne zdanie. Bez niej nie wyobrażam sobie, co się teraz tam dzieje! Aaaaaaa, jeszcze najarane petami, że można w powietrzu siekiere zawiesic. Obrzydliwe! I w zimie temperatura spada do 8 stopni. Także... Jak ktoś chce pracować w chlodni, bez szacunku do samego siebie, być ponizanym i traktowany m gorzej niż sluzba .. to polecam. Najlepszy sposób by dowiedzieć się, że już nigdy nie chcesz być tak traktowanym w jakiejkolwiek pracy !!!

Wiesz o firmie Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z J Moje Zdrowie Sp. z o.o.