Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska

Adres: Al. Wyzwolenia 10 lok. 116, 00-572 Warszawa

NIP: 5242317803 REGON: 015452638

Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska

Opinie o Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska

Czemu nic nie piszecie na wątku Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Katarzyna

Świetna firma! Szczególna uwagę zwraca profesjonalna obsługa sekretariatu biuro. Współpracowałam z firmą jako partner zewnętrzny, więc nie wiem jakie są warunku bezpośredniego zatrudnienia, ale jako partner nie mogę Audiomexowi nic zarzucić. Polecam!

Szwilla

Do Della z dnia 6.03.2013r. z tego co napisałaś wynika, że pewnie zostałaś wyrzucona z tej firmy za nieuczciwość i próbujesz się odgryzać na forum. Zastanów się dobrze co piszesz, bo to może być dla Ciebie niekorzystne.

wnuczek
@Szwilla 18.03.2013 14:00

Jaki sekretariat?

Zostaw opinię o Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska