Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu

Opinie o Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu

Katarzyna

Świetna firma! Szczególna uwagę zwraca profesjonalna obsługa sekretariatu biuro. Współpracowałam z firmą jako partner zewnętrzny, więc nie wiem jakie są warunku bezpośredniego zatrudnienia, ale jako partner nie mogę Audiomexowi nic zarzucić. Polecam!

Szwilla

Do Della z dnia 6.03.2013r. z tego co napisałaś wynika, że pewnie zostałaś wyrzucona z tej firmy za nieuczciwość i próbujesz się odgryzać na forum. Zastanów się dobrze co piszesz, bo to może być dla Ciebie niekorzystne.

wnuczek
@Szwilla 18.03.2013 14:00

Jaki sekretariat?

Zostaw opinię o Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu