Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska
0 0 6 1

Opinie o Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska

Administrator

Czemu nic nie piszecie na wątku Audiomex Warszawski Ośrodek Badania Słuchu? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Katarzyna

Świetna firma! Szczególna uwagę zwraca profesjonalna obsługa sekretariatu biuro. Współpracowałam z firmą jako partner zewnętrzny, więc nie wiem jakie są warunku bezpośredniego zatrudnienia, ale jako partner nie mogę Audiomexowi nic zarzucić. Polecam!

Szwilla

Do Della z dnia 6.03.2013r. z tego co napisałaś wynika, że pewnie zostałaś wyrzucona z tej firmy za nieuczciwość i próbujesz się odgryzać na forum. Zastanów się dobrze co piszesz, bo to może być dla Ciebie niekorzystne.

wnuczek
@Szwilla 18.03.2013 14:00

Jaki sekretariat?

Zostaw opinię o Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawski Ośrodek Badania Słuchu Audiomex Mariola Angielska