Creo Taśmy Samoprzylepne

Sopot

Opinie o Creo Taśmy Samoprzylepne

Chris

Z tego co wiem to tylko sprzedaje.

maki

Witam mam pytanie czy to firma która produkuje materiały samoprzylepne i sylikonowe czy tylko je sprzedaje ...?? Proszę o odpowiedź ! Pozdrawiam

marian

Witam dostalem zaproszenie na rozmowe do firmy Creo, moglbys powiedziec cokolwiek o zarobkach, charakterze pracy itd? Ja mam byc potencjalnym doradca klienta. Napisz mi proszę cos wiecej o charakterze samej pracy i zarobkach - bede wdzieczny. email [usunięte przez moderatora] z góry dziekuje.

Zostaw opinię o Creo Taśmy Samoprzylepne - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creo Taśmy Samoprzylepne