Opinie o Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski w Białystok

Kacper Nowy wpis

Jak ze szkoleniami, czy każdy ma chociaż jedno szkolenie w ciagu roku?

Gosia Kitlas Nowy wpis

Właśnie mija moje 10 lat pracy w tej firmie, co mówi samo za siebie. Przez ten czas zdobyłam doświadczenie na wielu stanowiskach, pozwoliło mi to rozwinięcie wielu umiejętności oraz odnalezienie obszaru, w którym czuje się najlepiej. Mimo wielu wzlotów i upadków oraz różnych kryzysów, nie było takiej sytuacji, której nie dało się rozwiązać i znaleźć wspólny kompromis. Firma podchodzi elastycznie i indywidualnie do każdego pracownika, tak, aby wypracować najlepsze warunki dla każdej ze stron i wziąć pod uwagę różne okoliczności. Jeżeli szukasz firmy nastawionej na rozwój, wdrażającej niestandardowe rozwiązania w przyjacielskiej atmosferze, to nie szukaj dalej ????

Iwo Nowy wpis

Tak cicho na forum ,zupełnie jakby nikt tu nie pracował. Słyszałem dobre opinie o firmie.Może jednak ktoś zamieści aktualne informacje?

n Nowy wpis

Dziwię się zamieszczonym opiniom, ponieważ moja sprawa czyli błędnie wysłany przez wspułpracującą hurtownię towar ,została załatwiona bardzo pozytywnie po jednym telefonie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
popec

Zwrot w tej firmie to czysta kpina! Facet zapewnia telefonicznie, iż są od ręki przelewy robione, ale aktualnie jest poza firmą i nie moze sprawdzić statusu zwrotu, póżniej wcale już nie odbiera telefonu. Maile nic nie dają. Wysyłam sprawę do rzecznika konsumentów mineło 17 dni od odbioru paczki przez nich ja na zwrot miałem 10 dni.

rojan

Nie polecam postępowania firmy. Otrzymałem towar niesprawny - bez możliwości sprawdzenia przydatności i jego walorów w domu. Dziwna polityka zwrotu towaru do firmy - wymagane są dodatkowe formularze, dalej: pretensje za upomnienie odnośnie zwrotu moich środków na konto, pieniądze za zwrot towaru po ponad miesiącu (36 dni!) od dnia wpłaty nie dotarły na moje konto. Ze strony firmy brak kontaktów oraz dobrej woli komunikacji (podałem mój adres e-mailowy, adres fizyczny oraz nr telefonu).

Justa

Do powyższego... uśmiałam się że hej. Piszesz na wstępie Ania a z treści wynika że jesteś facetem. Reklame się chciało zrobić, co? Aż tak są beznadziejni że trzeba kłamać?

Zostaw merytoryczną opinię o Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski - Białystok

• Jak się pracuje w Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski?

Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski

Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski