Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski

Białystok

Opinie o Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski

popec

Zwrot w tej firmie to czysta kpina! Facet zapewnia telefonicznie, iż są od ręki przelewy robione, ale aktualnie jest poza firmą i nie moze sprawdzić statusu zwrotu, póżniej wcale już nie odbiera telefonu. Maile nic nie dają. Wysyłam sprawę do rzecznika konsumentów mineło 17 dni od odbioru paczki przez nich ja na zwrot miałem 10 dni.

rojan

Nie polecam postępowania firmy. Otrzymałem towar niesprawny - bez możliwości sprawdzenia przydatności i jego walorów w domu. Dziwna polityka zwrotu towaru do firmy - wymagane są dodatkowe formularze, dalej: pretensje za upomnienie odnośnie zwrotu moich środków na konto, pieniądze za zwrot towaru po ponad miesiącu (36 dni!) od dnia wpłaty nie dotarły na moje konto. Ze strony firmy brak kontaktów oraz dobrej woli komunikacji (podałem mój adres e-mailowy, adres fizyczny oraz nr telefonu).

Justa

Do powyższego... uśmiałam się że hej. Piszesz na wstępie Ania a z treści wynika że jesteś facetem. Reklame się chciało zrobić, co? Aż tak są beznadziejni że trzeba kłamać?

Zostaw opinię o Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontext S.C. Zakład Usługowo-Handlowy Izabela Zawistowska Konrad Zawistowski