Milpap S.C. Michał Gromotowicz Łukasz Gromotowicz

Białystok

Opinie o Milpap S.C. Michał Gromotowicz Łukasz Gromotowicz

Anonimus

Ciekawa wypowiedź... kierowniczka jest zupełnie inna, więc wypowiedź można włożyć między bajki. Najlepszym wyjściem jest przekonać się samej(mu), niż sugerować się nieaktualną wypowiedzią sfrustrowanego człowieka.

daniel

Ta firma jest z Wasilkowa a aktualnie mają magazyn z biurem na przędzalnianej 8 w Białymstoku. Najgorzej jest na magazynie pani kierowniczka Ewa (czarna i beszczelna fletuje dla Justyny pseudo szefowej) zarzyna dziewczyny i aż dziw bierze iż nikt nie napisał o tym...szefostwo nie zdaje sobie sprawy albo nie chce wiedzieć. A zimą mróz na magazynie, ciemno...tylko czekać gdy kontrola wparuje

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Milpap S.C. Michał Gromotowicz Łukasz Gromotowicz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milpap S.C. Michał Gromotowicz Łukasz Gromotowicz