Papirus Firma Handlowa Hurtownia

Żory

Opinie o Papirus Firma Handlowa Hurtownia

nick

nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam ani jako pracownik ani jako klient, wszystkie negatywne opinie powyżej są prawdą, ja też pracowała, umowy nie otrzymałam mimo obietnic( jutro podpiszemy..i tak codziennie). Za równo szefowa jak i jej córka jedna i druga to jakieś nieporozumienie, są całkowicie aspołeczne, nie nadają się do kontaktu z ludźmi, nawet nie potrafią udawać że milo kogoś widzieć, porozmawiać lub odpowiedzieć na pytanie. W śród pracownic atmosfera straszna dzięki tym paniom właśnie. nie polecam naprawde

The Truth

Potwierdzam złe opinie o tej firmie. Trzeba mieć silną psychikę i odporność, żeby tam pracować. Ogólnie nie polecam ani pracy tam ani zakupów.

G.Z.

Ta hurtownia to jest jakieś nieporozumienie pod względem traktowania pracownika. Tacy ludzie jak "pani kierownik" powinni być skierowani na leczenie. To nie tacy ludzie powinni piętnować a ich należałoby tępić bo ich chamskie zachowanie odbiega od wszelkich norm!!!! Możliwe że władza teoretyczna którą ta pani posiada jako pracodawca nad pracownikami wg jej zamysłu pozwala jej krzyczeć, ryczeć po innych ale mocno się myli. Takie zachowanie to czysty mobbing. Jeśli jesteś desperatem możesz ubiegać się tam o pracę - szybko zrezygnujesz - nie wytrzymasz psychicznie. Lepiej omijać to miejsce z daleka. Zarobki - jakie zarobki?? Tylko podstawa - nie zauważysz ani złamanego centa za nadgodziny a musisz ich trochę przepracować - przykre - a mamy ponoć XXI wiek. Ogólna ocena - nawet niedostateczny to za dużo!!

pracownik kródko

Jestem zdziwiona że jest tu tak mało opinii.....Pani kierownik to diabeł w ludzkiej skórze ,sama rozmowa o prace to jakiś horror!!!!!!!!!!!!!!10 lat stażu w jednym zakładzie pracy to dla tej pani za mało!! Gnoi ludzi o wszystko i za wszystko. Byłam świadkiem jak wyzywała "stare" pracownice a nowe osoby wdeptuje wręcz w ziemie.Apodyktyczna,czarownica. Reszta personelu zróżnicowana część rzeczywiście zadufana i niesympatyczna dla nowych osób. Ta praca to za kare chyba!!! Ciągłe upokarzanie, wyzywanie tragedia i tyle!!!

klientka

Pracownice wyglądają jakby pracowały za karę, bardzo negatywnie nastawione do dzieci, czepiają się- ,,tego nie ruszaj, bo zespujesz :-( tego nie dotykaj, bo popalcujesz :-( dziecko nawet na krześle nie może sobie usiąść''. Mówi się że klient nasz Pan, tam to nie działa :-( przy wejściu pisze zostawić parasolki, za niedługo będzie napis żeby dzieci też zostawić :-)

A.B.

Jak napisał poprzednik poniżej, w Papirusie panuje bardzo zła atmosfera. Pracownice zadufane w sobie i obrażone zarówno na klientów jak i na nowych pracowników. Jeżeli ktoś umie trzymać swój gniew na wodzy to polecam. Wrażenia gwarantowane! Niekoniecznie dobre ;)

unknown

Praca legalna, płaca na czas itd. Bardzo zła atmosfera, zarówno od szefowej jak i pracownic. Bardzo niskie zarobki i brak podwyzek. Po 5 latach pracy 1200zl netto.

Była Pracownica

Papirus pozytywną opinię ? Czyżby poprzedni komentarz pisała córka właścicielki Ola, podpisująca się jako Alex ? Oj Pani Magister, nieładnie tak mijać się z prawdą... Jeżeli lubicie pracę w której nie zabraknie wam wrażeń, to oczywiście polecam tę pracę. Jeżeli lubicie jak to ładnie piszą w ogłoszeniach pracę pod presją (niekoniecznie czasu), to życzę wszystkiego najlepszego

Zostaw opinię o Papirus Firma Handlowa Hurtownia - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papirus Firma Handlowa Hurtownia