Jaworski Jacek Fijałkowska Marianna S.C. Firma Handlowa

Starachowice

Opinie o Jaworski Jacek Fijałkowska Marianna S.C. Firma Handlowa

Przenic

Hej! Moj znajomy tam pracuje i mowi, że nawet spoko tam jest i Pan Jacek jak i zarówno Darek sa mili i jakbym nie mial pracy to na pewno bym tam pracował :-) pozdro dla P. K

Przenic

Zostaw opinię o Jaworski Jacek Fijałkowska Marianna S.C. Firma Handlowa - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaworski Jacek Fijałkowska Marianna S.C. Firma Handlowa